رپکو "همراه راستین" صنایع

شرکت دانش بنیان سهامی خاص

تعمیرات تخصصی

انجام تعمیرات تخصصی و حرفه‌ای بر روی انواع بردها ، کارت ها و ماژول های الکترونیکی و کنترلی ، دستگاه ها و تجهیزات صنعتی و آزمایشگاهی ، به ویژه تعمیر انواع تجهیزات الکترونیکی قدرتی از جمله اینورترها ، کاتورترها ، رکتیفایرها ، درایوهای موتور های AC و DC ، سافت استارترها ، شارژرها ، منابع تغذیه ، انواع  مبدل های فرکانسی و همچنین تجهیزات اتوماسیون صنعتی و HMI برای صنایع مختلف کشور (ایران) ، موجب شده تا REPCO را به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه خدمات تعمیراتی در حوزه برق و الکترونیک شناخته شود.

تعداد قابل توجهی از تجهیزات صنعتی معیوب و فرسوده، که عمدتا به دلایلی از قبیل  عدم امکان دریافت پشتیبانی فنی از سازندگان اصلی تجهیزات  به خاطر تحریم ها و یا از رده خارج بودن و همچنین نبود صرفه اقتصادی در شرایط کنونی کشور جهت بروزرسانی آنها، موجب بروز مشکلات عدیده ای در صنایع مختلف شده بودند.

در بسیاری از موارد برای اولین بار در کشور توسط متخصصین شرکت رپکو  عیب یابی،تعمیر، بازسازی و در برخی موارد نیز ارتقا پیدا نمودند که این امر به نوبه خود ارزش قابل توجهی برای صاحبان صنایع ایجاد نموده و باعث جلوگیری از خروج منابع کلان ارزی در شرایط ناگوار اقتصادی شده است.

خدمات تعمیرات ما

تعمیرات PLC شامل تعمیرات مربوط به پردازشگر PLC، کلید حرارتیPLC، منبع تغذیهPLC،تعمیرات مربوط به HMI و…. می شود که توسط متخصصین شرکت رپکو انجام می شود.

تعمیرات تخصصی انواع بردهای الکترونیکی خود را از جمله بردهای CNC،برد وایر کات، برد اینورتر و بردهای درایو را از ما بخواهید.

یکی از مواردی که باید در اتوماسیون های صنعتی و ابزار دقیق توجه کرد کالیبراسیون و تعمیرات دوره ای آن می باشد. معمولا برای تجهیزات ابزار دقیق این دوره بین 6 ماه تا یکسال است.

تعمیرات تخصصی HMI و نمایشگرهای صنعتی

برای مانیتورینگ، مشاهده و کنترل پارامترهای دستگاه های صنعتی از HMI استفاده می شود. در صورت خرابی HMI متخصصان رپکو همراه شما هستند.

 تعمیرات تخصصی درایوصنعتی به صورت اصولی همواره یکی از دغدغه های صنایع بوده است. اینورترها دارای قدمت زیادی هستند.  ضمن اینکه اینورترهای مدرن امروزی بی‌نهایت قدرتمند هستند، ولی این واحدها درنهایت خراب می‌شوند و با پیشرفت تکنولوژی منسوخ خواهند شد.

شرکت رپکو یکی از مجهزترین مراکز تخصصی UPS در استان تهران می باشد. ما در این مجموعه نعمیرات دستگاه های UPS را از جمله یو پی اس فاراتل و یو پی اس APC را انجام می دهیم.

تعمیرات تخصصی مبدل های فرکانسی

این امکان وجود دارد که مبدل های فرکانس شما در نتیجه یک عمر طولانی صنعتی آسیب دیده باشند. ما در این مجموعه تجزیه و تحلیلی از وضعیت دستگاه شما را انجام می دهیم و راه حل جامعی را ایجاد می کنیم. این فعالیت ها ممکن است شامل موارد زیر باشد: نصب سیستم‌های اضافی، بازدیدهای منظم در محل توسط متخصصان واجد شرایط.

تعمیرات تخصصی ربات های صنعتی

عدم توجه به تعمیرات ربات های صنعتی سبب آسیب به اجزای ربات های صنعتی می شود. این آسیب ها شامل حسگرها،عملگرها و کنترلر های آن می باشد.

در شرکت راستین الکترونیک پویا بعد از تحویل دستگاه جهت تعمیر، بعد از بررسی های اولیه پیش از هر گونه اقدامی جهت تعمیر ابتدا با مشتری تماس گرفته می شود و هزینه تخمینی به سمع و نظر مشتری داده می شود. در صوت موافقت مشتری به ادامه ی کار اقدامات لازم  انجام می شود.

تیم متخصصان ما در شرکت فنی مهندسی رپکو با بیش از دو دهه تجربه قطعات مختلف را تعمیر می کنند، حتی قطعاتی که دیگر توسط تولیدکنندگان پشتیبانی نمی شوند.
ما قطعات مدرن و همچنین قطعات ماشین آلات فرسوده و خطوط تولید را که دیگر توسط تولید کنندگان سرویس نمی شوند را تعمیر می کنیم.

تیم ما در قطعات تولیدکنندگان پیشرو مانند SIEMENS،  Allen-Bradley، Bosch Rexroth Indramat، ABB و KUKA تخصص دارند. ما همچنین تعمیرات قطعات را از تولید کنندگان دیگر انجام می دهیم.

روند ارائه خدمات در مراکز تعمیرات

  • در مرحله اول مشتریان به مرکز تعمیرات رپکو مراجعه و یا تماس می گیرند و دستگاه توسط کارشناسان ما بررسی می شود.

  • هزینه تعمیر پس از بررسی کارشناسان برآورد می شود و به مشتری اعلام می گردد.

  • در صورتی که وسیله مورد نظر نیاز به تعویض قطعه نباشد فورا دستگاه تعمیر می شود و در غیر این صورت مشتریان در انتظار تامین قطعه می مانند.

  • دستگاه طی چندین مرحله و در حضور مشتری تست می شود. و در مرحله آخر قطعه به مشتری تحویل داده می شود.

قطعاتی که ما اغلب تعمیر می کنیم:

درایو سروو

درایو صنعتی AC

درایو صنعتیDC

تابلوهای کنترلHMI

تعمیر بردCNC

تعمیر برد درایو

تعمیرتجهیزات ابزار دقیق

تعمیرات pLC

تعمیر پردازشگر PLC

نمایشگرهای صنعتی

دتکتورها

کنترلر

تعمیرات ربات ها

ماژول های ورودی و خروجی